Hakkımızda

Tekstil sektöründe güçlü olarak var olabilmenin vazgeçilmez unsuru kurumsal yapılanmadır. 20 yıllık geçmişi ile “Aydın Kep Cübbe” iş birliği içinde olduğu firmalarla aynı dili konuşabilmeyi sektörün dinamik yapısı içinde sürekli kendini geliştirerek gerçekleştirebilmiştir.

Trendlerin sürekli değişmesi, sektörün fiyat dengelerinin sürekli oynaması gibi türlü zorluklar firmamızın güçlü kurumsal yapılanması sayesinde bizi engelleyen değil, dikkatli çalışmaya yönlendiren ve motive eden süreçler haline dönüşmüşlerdir.

Farklı firma seçimlerinde maalesef çok sık yaşanan, aynı renk aynı desen aynı marka kumaş ve malzeme tercihlerini biz “Aydın Kep Cübbe” olarak daima ön planda düşündüğümüz için bir önceki bir sonraki siparişlerinde sezon uyumu problemlerini elbette yaşamayacaksınız. Firmamızın müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteden asla ödün vermeden sürekli değişim içindeki tekstil sektöründe kalite standartlarında en iyi olma ve işi tek seferde doğru ve zamanında yapma ilkesi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Üretimden pazarlamaya her aşamada kurumsal gücü kullanmayı bilen “Aydın Kep Cübbe” hizmet verdiği güçlü referanslarına her geçen gün yenilerini ekleyerek büyümeye devam etmektedir.

Saygılarımıza